Sorulabilecek Sorular

Bu sayfa içerisinde, Enstitü ile ilgili sorulabilecek bir takım soruların detaylı cevapları listelenmiştir ve siteyi ilk kez ziyaret eden herkesin sayfayı detaylı şekilde gözden geçirmesi ekip ve yönetici açısından son derece önemlidir. Aklınıza takılan diğer soruların cevapları için, yönetici veya ekip ile iletişime geçiniz.
1: RECON Institute, SCP Vakfı'nın kopyası'mı?

Hayır, SCP Vakfı ile başlayan bir kurgusal varlığı tanımlayan nesnel veri tanımı yazma konsepti, internet üzerinde pek çok farklı kurgu web sitesi ve yazar topluluğunda bulunan bir konsepttir ve yalnızca SCP Vakfı'na özgü bir şey değildir. RECON'ın haricinde, pek çok aynı konsepte sahip Wikidot kurgusal makale sitesi yer almaktadır. BAKINIZ: Diğer İlginç Siteler


2: RECON ne Demek?

RECON, harf başına kuruluşu temsil eden 2 adet kelimenin baş harflerinin birleşimi sonucu oluşan bir kısaltmadır. BAKINIZ: RECON Bilgilendirme


3: RECON Institute Gerçek mi?

Hayır, biz bir yazar topluluğuyuz ve sitede yer alan her şey, açıkça aksi belirtilmediği sürece sitedeki her şey kurgusaldır. Fakat, bazı kurgusal makaleler gerçek mitler ve efsaneleri temel alabilir.


4: Kendi Makalemi Nasıl Yazabilirim?

Makaleniz öncelikle sandbox sayfamız üzerine yazıldıktan sonra, belirli şartların yerine getirilmesi sonrasında wiki'ye eklenebilir. (RECON Yazım Kılavuzu'na göz atınız).


5: Yönetici Veya Ekip İle İletişime Geçmek İstiyorum

Discord sunucumuz veya Wikidot posta gönderme yolları üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.


6: RECON Farklı Bir Kurgusal Evrene Dayanıyor mu?

Hayır, sitede yazılan makalelerin tamamı özgündür. Herhangi bir farklı kurgusal projenin telif ihlali durumunda, lütfen makaleyi bildiriniz.


7: RECON ile ilgili konsept çalışmalarım bulunuyor!

Bu fevkalade bir haber! forum üzerinde yer alan konsept kategorisi veya Discord sunucumuzdan bizimle paylaşabilirsin.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License